Časopis Živá univerzita nabízí čtení o dění a lidech na ČZU

V aktuálním vydání časopisu, které právě vyšlo, se ohlížíme za rokem oslav sedmdesátileté existence ČZU. Po období covidových zákazů a omezení se na univerzitu vrátily tradiční aktivity a život studentů, akademiků a zaměstnanců nabral obvyklé tempo.

Opět se studovalo, vyučovalo, bádalo, sportovalo, soutěžilo, volila se nejpůvabnější studentka, probíhala setkání a jednání na všech úrovních, jezdilo se od nás do zahraničí i v opačném směru v běžném režimu. Jubilejní rok vyvrcholil červnovou Zahradní slavností s pozvánkou pro každého, kdo má k univerzitě blízko. O tom všem se dočtete v novém vydání Živé univerzity.

Pozveme vás na výstavy, veletrhy a další místa, kde univerzita prezentovala udržitelné vynálezy, objevy a „zlepšováky“ made in ČZU. V rozhovorech s vědci a vědkyněmi, výzkumníky a výzkumnicemi, studenty a studentkami se o některých z nich dozvíte přímo od pramene. Speciální pozornost tradičně věnujeme dlouhé řadě vědeckých a výzkumných projektů.

Elektronická verze Živé univerzity je zde.

Redakce vám přeje příjemné čtení a krásný advent plný pohody!

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.