Cena ministra zemědělství

Autoři nejlepších diplomových prací z ČZU převzali Cenu ministra zemědělství z rukou zástupce tohoto resortu Pavla Sekáče a rektora univerzity Petra Skleničky.
 
Cenu získal jeden student z každé z šesti fakult ČZU. Uděluje se jako výraz ocenění za přínos pro praxi v oblasti zemědělství, ochrany přírody, krajiny a přírodních zdrojů.
V konkurenci ostatních prací obstáli Eva Muráriková z Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze, Václav Škarýd z Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU v Praze, Aleš Tříska z Technická fakulta ČZU v Praze, František Čepický z Fakulta lesnická a dřevařská - ČZU v Praze, Hossein Abbasizadeh z Fakulta životního prostředí - ČZU v Praze a Beatriz Rubio Alonso z Fakulta tropického zemědělství ČZU v Praze.
 
GRATULUJEME!

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.