Česká zemědělská univerzita na Czech Food Expo v Českých Budějovicích

Produkty Potravinářského pavilonu FAPZZ a Vinařství ČZU jsou k vidění i ochutnání na národním potravinářském veletrhu Czech Food Expo na výstavišti v Českých Budějovicích. Výstava začala ve čtvrtek 9. května a potrvá do neděle 12. května.

Na veletrhu mají své zastoupení výrobci a prodejci masných i mléčných výrobků, čokoládovny, pivovary, lihovary, vinařství apod. Řada prezentovaných produktů je držitelem značky Regionální potravina nebo Klasa.
Pokud se na Czech Food Expo vydáte, najdete jej v pavilonu T1. ČZU má hlavní stánek v pavilonu, před ním si ještě můžete u ohniště sami opéct špekáček z produkce Potravinářského pavilonu. V ostatních částech výstaviště probíhá výstava Hobby.

Krátkou ukázku z výstavy naleznete v přiloženém videu.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.