Diskuse studentů a pedagogů ČZU s odborníky z praxe

V Aule České zemědělské univerzity se v rámci Panelu oblastí vzdělávání 2022 uskutečnila diskuse studentů a zaměstnanců s odborníky z praxe. Tím vedení univerzity umožňuje studentům získávat zkušenosti jako inspiraci ve svém dalším rozvoji potřebném k úspěšnému zahájení či obohacení stávající kariéry. Pozvání k diskuzi přijali Ing. Jan Bednář (Business Director – Bednar FMT s.r.o.), Ing. Sylva Vorlová (obchodně-technický zástupce pro oblast vzdělávání – Arcdata Praha s.r.o.), Ing. Tomáš Hrůša (výkonný ředitel – Agro-Partner s.r.o.), Ing. Roman Urbanec (ředitel – Agrowald s.r.o.). Diskuse s renomovanými odborníky úspěšných firem, kteří mají zkušenost se studenty a absolventy ČZU, přináší důležitou zpětnou vazbu pro naše studenty, ale i vyučující a garanty studijních programů a zvyšuje jejich konkurence schopnost na trhu práce.

„Velmi si vážím toho, že řečníci byli velmi upřímní, studenti se mohli dozvědět, co je pro jejich budoucí zaměstnavatele důležité, kde vidí zaměstnavatelé místa pro další rozvoj našich studentů a v neposlední řadě se diskuse věnovala i možnosti optimalizace koncepce některých studijních programů a studijních předmětů, abychom dokázali lépe uspokojit požadavky zaměstnavatelů,“ shrnuje setkání prof. Valášek – prorektor pro kvalitu vzdělávací a tvůrčí činnosti.