Miss Agro 2016 se stala Lada Pařízková

Volbou královny ČZU v úterý 10. května vyvrcholil festival Miss Agro 2016. Krásné počasí přilákalo do areálu České zemědělské univerzity v Praze během odpoledne a večera několik tisíc návštěvníků, kteří za doprovodu hudebních skupin Sto zvířat, Buty nebo Mydy Rabycad, vytvořili skvělou atmosféru.

Vítězkou letošního ročníku soutěže krásy Miss Agro se stala čtyřiadvacetiletá Lada Pařízková, studentka Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů, která studuje obor Zahradní a krajinná tvorba.

Vítězkami osmnáctého ročníku Miss Agro jsou:
Miss Agro 2016 Lada Pařízková (FAPPZ)
I. Vicemiss Agro 2016 Patricie Joglová (FAPPZ)
II. Vicemiss Agro 2016 Markéta Santajová (FAPPZ)
Miss iZUN 2016 Nikola Nejedlíková (FTZ)
Miss Sympatie Tiger 2016 Michaela Šubrtová (PEF)

O všechny finalistky se v průběhu soutěže staral tým Hair studia Honza Kořínek a vizážistky Michaely

Jetenské. Ručně vyrobené korunky s logem festivalu věnovala do soutěže společnost Šenýr Bijoux. Akci pořádala studentská organizace ČZU MEDIA z.s., mimo jiné provozovatel webového portálu http://www.iZUN.eu, ve spolupráci se studentskou organizací ČZU:Go! z.s. s podporou ČZU.

Foto: iZUN.eu