Výstava fotografií ze studijního zahraničního pobytu v rámci programu ERASMUS+

V průběhu minulého týdne jste si mohli prohlédnout výstavu fotografií našich studentů, kteří se zúčastnili zahraničního studijního pobytu v rámci programu ERASMUS. Výstava se uskutečnila v prostorách menzy ČZU.

Výstava obsahovala 32 fotografií, které byly vybrány po důkladném zhodnocení všech 376 zaslaných fotografií.

Ve středu proběhlo hlasování, kde se studenti, pracovníci ČZU a široká veřejnost mohli zúčastnit, a tak vybrat nejhezčí fotografie. Každý zájemce mohl hlasovat až pro 3 fotografie. Zástupci mezinárodního oddělení vybírali hlasovací lístky a podávali podrobné informace o programu ERASMUS+.

Po sečtení všech hlasů bylo rozhodnuto o vítězích. Na prvním místě se umístila fotografie vyfocená ve Velké Británii Milanem Podlenou

Druhá nejoblíbenější fotografie, maják na ostrově Holmön, byla vyfocena Markem Mejstříkem ve Švédsku.

Na třetím místě byla zvolena fotografie také ze Švédska. Autorem fotografie je Lada Piskáčková, která se vydala na výlet k severnímu polárnímu kruhu.

Jako poděkování, že studenti i zaměstnanci v menze hlasovali, se dostali do slosování o další ceny. V losování byli vybráni tito studenti:

1.      Lenka Matějů|
2.      Martina Vašáková
3.      Olga Govbunová
4.      Matúš Gašparík

Tito výherci mají připravené ceny na rektorátu ČZU, mezinárodní oddělení.

Další výherci byli vybráni oddělením mezinárodních vztahů jak z rektorátu, tak ze všech fakult ČZU. Po dlouhém výběru byly vybrány také 3 fotografie od autorů:

1. Milan Škrdleta, Finsko, Pravé poledne v Laponsku

2. Kateřina Kovaříková, Švédsko, To nejlepší, co mě kdy v životě potkalo. Nezapomenutelné po všech stránkách.

3. Barbora Štulíková, Reunion
Všem velmi vřele doporučuji! Pro mě to byl jeden z nekrásnějších zážitků v životě.

Tímto děkujeme všem zúčastněným, jak studentům, kteří poslali své fotografie ze studijního zahraničního pobytu, tak všem, kteří se hlasování účastnili.