Zveme Vás na 11. ročník Plesu České zemědělské univerzity v Praze

Přijměte naše srdečné pozvání na 11. ročník univerzitního PLESU ČZU, který proběhne v sobotu 11. března 2023 od 19 hodin v prostorách Národního domu na Vinohradech.

K tanci a poslechu zahraje v Majakovského sále Golden Big Band Prague pod taktovkou kapelníka Petra Soviče. Od půlnoci k ránu nás doprovodí kapela Brand New Band. Večer zahájí rektor univerzity prof. Ing. Petr Sklenička CSc., následovat bude slavnostní fanfára trubačů ČZU a předtančení taneční školy Vavruška. Těšit se můžete také na další doprovodný program. Nebudou chybět akrobatické kousky v podání skupiny Flyingboys nebo na kole od kluků z Trialshow. Pro uchování nezapomenutelného zážitku bude připraven také Smybox.

V Raisově sále nám zahraje kapela Setoplete, hvězdou večera bude Michal Horák, své umění ukáží kluci z The Black Buřiňos a závěrem večera nás provedou DJ ZeeKee, DJ Pomo a DJ MichalS.

VSTUPENKY ZDE