25.3.: Webinář ORPŘ - Tipy a triky pro uživatele aplikace Evidence projektů

Oddělení rozvoje a projektového řízení informuje o plánovaném webináři „Tipy a triky pro uživatele aplikace Evidence projektů“.

Dne 25. března 2021 proběhne interní seminář „Tipy a triky pro uživatele aplikace Evidence projektů“ od 10.00 - 11.30 hodin, kde budou zájemci hlouběji seznámeni nejen s novými funkcemi aplikace, které jsou užitečné pro administrativní podporu řešitelských týmů, pracovníky fakultních projektových center, schvalovatelů projektových žádostí i tvůrce různých reportů, týkajících se projektů.

Seminář bude detailněji informovat, jak pracovat se zaevidováním projektové žádosti, jak probíhá schvalování projektových žádostí. V případě získání dotace se znázorní, jak založit projekt a které informace jsou k tomu zapotřebí. Dále se setkání bude věnovat hlavní stránce evidence projektů tzv. „dashboardu“, který nabízí aktuální výzvy, semináře, grafické přehledy a mnoho užitečných odkazů.

Na evidenci můžete už nyní nahlédnout zde.

Prosím o potvrzení účasti do 24. 3. 2021 na email: slechtovak@rektorat.czu.cz