5. ročník Národního dne velkých výzkumných infrastruktur

Pátý ročník Národního dne velkých výzkumných infrastruktur ČR pořádá Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ve spolupráci s Masarykovou univerzitou a Středoevropským technologickým institutem CEITEC. Akce se uskuteční v úterý dne 15. února 2022.

Program konference bude zahrnovat přednášky a diskuze k následujícím tématům:

• Mezinárodní peer-review hodnocení velkých výzkumných infrastruktur ČR
  • Analýza socioekonomických přínosů a dopadů velkých výzkumných infrastruktur ČR
  • Podpora velkých výzkumných infrastruktur z veřejných prostředků ČR v letech 2023–2029
  • Evropské výzkumné infrastruktury koordinované ČR
  • Architektura budování národní datové infrastruktury ČR

Registrační odkaz naleznete zde.