6. 12. a 13. 12. Webinář ORPŘ „Tipy a triky pro uživatele aplikace Evidence projektů“

Oddělení rozvoje a projektového řízení vás zve na webinář „Tipy a triky pro uživatele aplikace Evidence projektů“, který proběhne ve dvou termínech 6.12. a 13.12. od 13,00 hod přes MS Teams.

Na semináři budou zájemci hlouběji seznámeni nejen s novými funkcemi aplikace, které jsou užitečné pro administrativní podporu řešitelských týmů, pracovníky fakultních projektových center, schvalovatelů projektových žádostí i tvůrce různých reportů, týkajících se projektů.

Seminář bude detailněji informovat, jak pracovat se zaevidováním projektové žádosti, jak probíhá schvalování projektových žádostí. V případě získání dotace se znázorní, jak založit projekt a které informace jsou k tomu zapotřebí. Dále se setkání bude věnovat hlavní stránce evidence projektů tzv. „dashboardu“, který nabízí aktuální výzvy, semináře, grafické přehledy a mnoho užitečných odkazů.

Na evidenci můžete už nyní nahlédnout zde.

Prosím o potvrzení účasti do 5. 12. 2021 na email: slechtovak@rektorat.czu.cz

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.