CZEDER 2021

Dne 3. 11. 2021 se uskutečnil 19. ročník konference České dny pro evropský výzkum (CZEDER). Akci tradičně pořádalo Technologické centrum AV ČR ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Ústředním tématem konference byla evropská partnerství a mise v Horizontu Evropa jako cesta k řešení velkých společenských výzev. Klíčové přednášky uvedli zástupci Evropské komise - Davide Valitutti, který se věnoval evropským partnerstvím, a Marta Tomaselli, která se zaměřila na mise. Odpolední panelové diskuze byly věnovány zkušenostem z dosavadního zapojení ČR do běžících evropských partnerství. 

Záznam a prezentace z akce naleznete na stránkách Horizontu Evropa Technologického centra AV ČR.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.