GAČR: Výzva pro polsko-české projekty

Grantovou agenturou ČR byla vyhlášena výzva pro podávání projektů financovaných ve spolupráci s polskou agenturou NCN. Předpokládaný počátek řešení projektů je v roce 2024. Návrhy projektů budou hodnoceny polskou agenturou National Science Centre (NCN).

Přihlášky je možné podávat do 22. prosince 2022. Potřebné dokumenty je potřeba zaslat do datové schránky. Je potřeba zajistit podání přihlášky v uvedeném termínu jak k NCN, tak ke GAČR. Pravidla pro podání návrhů projektů a další formuláře naleznete v zadávací dokumentaci zde.

případě dotazů můžete kontaktovat Helpdesk GAČR:
e-mail: info@gacr.cz
telefon: 227 088 841 (Po–Čt: 9–16:00; Pá: 9–15:00)

Více informací naleznete zde.

Zdroj: Grantová agentura ČR

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.