21. 1. 2020: Informační den k MSCA RISE

Mendelova univerzita v Brně, Technologické centrum AV ČR a Evropská pořádají Informační den k Akci Marie Skłodowska-Curie RISE - Mezinárodní a mezisektorové výměnné pobyty, který se uskuteční 21. ledna 2020 v prostorách Mendelovy univerzity v Brně (Zemědělská 1665/1, Brno - pavilon M, místnost M2.12.).

Cílem akce je zvýšit povědomí o tomto typu grantu a motivovat české žadatele k podání žádosti v poslední výzvě programu Horizont 2020 s uzávěrkou dne 28. dubna 2020. Detailně budou představena pravidla MSCA RISE, hodnoticí kritéria a možnosti zapojení. Řešitelé projektů RISE budou s účastníky sdílet užitečné rady a tipy, jak napsat kvalitní projekt.

Registrace je možná do vyčerpání kapacity místnosti zde.