Informační den k výzvě Bio-based Industries JU 2019

TC AV ČR pořádá 25. dubna 2019 v Praze Informační den k nové výzvě Bio-based Industries pro rok 2019.

Technologické centrum AV ČR pořádá 25. dubna 2019 v Praze Informační den k nové výzvě Bio-based Industries pro rok 2019.

Výzva Společného evropského podniku pro průmyslová odvětví využívající biologické materiály (Bio-based Industries Joint Undertaiking - BBI JU) pro rok 2019 bude vyhlášena v dubna a její uzávěrka je plánována na září 2019.

Společný podnik Bio-based Industries je partnerstvím veřejného a soukromého sektoru (public-private partnership) rozvíjející udržitelný a konkurenceschopný průmysl založený na přírodní bázi v Evropě. Partnery tohoto podniku jsou Evropská komise a Konsorcium průmyslů na přírodní bázi (Bio-based Industries Consortium). Cílem partnerství je, pod záštitou programu Horizont 2020, implementovat Strategické Inovace a Výzkumnou Agendu (SIRA).

Akce se vedle seznámení s fungováním JU BBI, tématy jeho letošní výzvy a výsledky výzev předchozích let zaměří rovněž na představení úspěšných mezinárodních projektů a iniciativ v oblasti bioekonomiky na národní úrovni. Pozvaným řečníkem BBI JU bude Antonella Canalis. Akce proběhne v angličtině, tlumočení nebude zajištěno.

Registrace je možná zde: http://geform.tc.cz/infodenBBI2019.

Více informací naleznete zde.

Další články v rubrice

English ☰ Menu