Informační stánek Kanceláře pro podporu mezinárodních projektů na MCEV II

Na MCEV II. najdete informační stánek Kanceláře pro podporu mezinárodních projektů v oblasti Life Sciences.

V budově Mezifakultního centra environmentálních věd II (MCEV II.) najdete informační stánek Kanceláře pro podporu mezinárodních projektů v oblasti Life Sciences, která poskytuje zájemcům informace a poradenství v oblasti zemědělských a potravinářských věd a navazujících oborech v technické i socioekonomické oblasti včetně věd environmentálních s cílem podpořit účast špičkových českých odborníků a týmů v mezinárodních programech výzkumu a vývoje zejména v rámcovém programu Horizont 2020 pro období 2014–2020. Podpora účasti špičkových českých vědeckých týmů v oblasti Life Sciences umožní jejich podíl na utváření evropského výzkumného prostoru, v němž bude kladen velký důraz právě na bioekonomiku. Zapojení českých vědců je zcela zásadní pro udržení konkurenceschopnosti českých vědecko-výzkumných pracovišť.

Na stánku jsou pro vás k dispozici brožury a informační letáky týkající se podpory vašich projektů ze zahraničních zdrojů, zejména ze zdrojů Evropské komise. Naleznete zde Newsletter Kanceláře pro podporu mezinárodních projektů, Klíčové oblasti výzkumu na ČZU, příručky s informacemi o možnostech financování vašeho projektu, zejména o příležitostech pro výzkum v oblasti bioekonomiky, a praktické návody, jak podat žádost o grant. Dále jsou pro vás připraveny přehledné brožury o jednotlivých oblastech programu Horizont 2020 a mnoho dalšího.

Pro více informací o podpoře mezinárodních projektů sledujte aktuality zde.