Národní informační den 2023

Dne 24. října 2023 se na půdě České zemědělské univerzity uskutečnil Národní informační den zaměřený na nové příležitosti programu Horizont Evropa. Akce proběhla fyzicky a ČZU ji tradičně pořádala ve spolupráci s Technologickým centrem Praha

Posluchači byli seznámeni s aktuálními výzvami v oblasti věd o živé přírodě (zejména klastrem 6 - Potraviny, bioekonomika, přírodní zdroje, zemědělství a životní prostředí), relevantními partnerstvími či s možnostmi, které program nabízí na podporu rozšiřování účasti. 

Mezi hosty vystoupila i úspěšná projektová koordinátorka Mgr. Kateřina Hájková z Fakulty životního prostředí, která se podělila o zkušenosti s přípravou projektu EarthBridge.

Další řečníci:

  • Marco Citelli (European Commission) - Strategic orientation of calls in cluster 6 (Food, Bioeconomy, Natural Resources, Agriculture and Environment)
  • Anna Vosečková (Technology Centre Prague) - Opportunities for widening countries in Horizon Europe, services of WIDERA NCP network to applicants
  • Ondřej Kusbach a Kamila Kinštová (Technology Agency) - European partnerships: Biodiversa+, Water4All
  • Markéta Konečná (Ministry of Environment) - LIFE programme 
  • Monika Tomaniová (EIT Food Hub) - EIT Food – how to get involved

Prezentace jednotlivých řečníků a více fotografií z akce naleznete níže.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.