Národní informační den ke grantům ERC

Cílem Národního informačního dne je seznámit českou akademickou komunitu s podstatou projektů ERC, strukturou projektového návrhu a procesem hodnocení.
Součástí akce bude i panelová diskuse řešitelů projektů ERC a zástupců kanceláří projektové podpory z českých výzkumných organizací.

Akce je pořádána ve spolupráci s ERCEA, Univerzitou Karlovou a Expertní skupinou na podporu žadatelů ve výzvách ERC.

Akce proběhne jak online, tak prezenčně, a to ve Vlasteneckém sále na Rektorátu Univerzity Karlovy (Ovocný trh 5, Praha).
Pro prezenční účast je potřeba se registrovat do 8. 11. nebo do naplnění kapacity sálu. Online registrace bude probíhat až do 13. 11. 

Zdroj: Horizont Evropa 

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.