Nové e-learningové kurzy k Horizontu Evropa

Mezinárodní skupinou NCP pro program Horizont Evropa byly zveřejněny další online kurzy, které se věnují základním principům fungování Evropského inovačního a technologického institutu (EIT) a jeho znalostních inovačních společenství (KICs).

V rámci kurzů je možné se seznámit se základními podmínkami účasti v projektech Horizont Evropa, podmínkami způsobilosti pro financování, rolí koordinátora a ostatních partnerů v projektu včetně třetích stran. Kurzy jsou navrženy s ohledem na nově nominovaných NCP, ale jsou dostupné i širší veřejnosti a jsou užitečným zdrojem informací pro zájemce o účast v projektech Horizontu Evropa. Kurzy obsahují přednášky, videa, odkazy na zdroje dalších informací i testové otázky k ověření získaných znalostí.

Aktuálně zveřejněné kurzy:

• European Union for Beginners
  • HORIZON EUROPE – about the Programme
  • From topic idea to proposal submission
  • Participants in HE projects
  • EIT crash course for NCPs
  • Welcome in your new life as an NCP
  • Ethics in Research and Research Integrity

Na kurzy se můžete registrovat zde a můžete je sledovat kdykoli. Kurzy jsou dostupné zdarma.