Pražské vouchery – II. výzva

Dne 27.2. 2019 proběhl na ČZU informační seminář k II.  výzvě OP PPR Pražský voucher (https://prazskyvoucher.cz), na kterém vystoupili zástupci magistrátu hl. m. Prahy, do jejichž gesce tento program spadá. Hlavním tématem Pražských voucherů jsou inovační projekty (stimulující spolupráci výzkumného a podnikatelského sektoru), tak projekty na podporu rozvoje start-upů. Semináře se celkem zúčastnilo 23 lidí.

 

Projekt Pražské vouchery nabízí komplexní podporu zejména pražským malým a středním firmám. Jedná se o podporu v pěti oblastech (5 typů voucherů), které mohou firmy využít pro upevnění své konkurenceschopnosti nebo při své expanzi do zahraničí. Celkový finanční objem je 480 000 000 Kč a hlavní výhodou je zjednodušený proces získání voucherů, nižší administrativní náročnost skrze vlastní webovou aplikaci a finanční podpora na projekt až 85 % (dle typu voucheru)

 

Projekt je možné podat v době otevřeného příjmu žádostí, tedy od 18. 3. do 18. 4. 2019 do 16:00 hod.  Kontaktní osoba za ČZU je Mgr. Marek Houda (houdam@rektrorat.czu.cz), více informancí v přiložené prezentaci či na www.prazskyvoucher.cz.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu