Preparing the Danube Lighthouse

Konferenci pořádá pod záštitou ministra zemědělství Zdeňka Nekuly iniciativa BIOEAST ve spolupráci s Technologickým centrem Praha. 

Cílem akce je zvýšit informovanost a propojit všechny příslušné tvůrce politik, aby projednali společný přístup a konkrétní opatření a posílit zapojení do Evropských misí na obnovu oceánů a vod do roku 2030.

Program konference nabídne tři relace:

1. Mise EU: Obnovení našich oceánů a vod & 4 pilíře - Seznámení s uspořádáním mise a pozvanými řečníky z řad vedoucích pracovníků mise Evropské komise, DG MARE a DG RTD.

2. Posílení dunajského pilíře v makroregionu BIOEAST - Představení iniciativy BIOEAST a jejich subjektů, napojení na již existující struktury spojené s Podunajím, koordinační a podpůrné akce, osvědčené postupy a inovační akce.

3. Panelové diskuze o potřebách Podunají

Registrovat na akci se můžete zde a detailní informace o akci naleznete pod tímto odkazem.

Zdroj: Horizont Evropa 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.