Program Interreg V-A ČR – Polsko (MMR)

Královéhradecký kraj pořádá dne 22. března 2018 od 10:00 do 15:00 hodin v sálu Jana Letzela (zastupitelstva) Krajského úřadu Královéhradeckého kraje školení pro žadatele do programu Interreg V-A ČR - Polsko.

Školení bude zaměřeno na prioritní osu 2 - Rozvoj potenciálu přírodních a kulturních zdrojů pro podporu zaměstnanosti (de facto cestovní ruch), představena bude jak otevřená výzva, tak i specifická výzva pro organizace destinačního managementu. K dispozici je finanční alokace přesahující půl mld. Kč (jedná se o poslední výzvy s významnou finanční alokací v rámci dané prioritní osy).

Registrace na školení bude ukončena dne 15. března 2018 ve 12 hodin.

Další informace o programu lze získat na webové stránce programu: www.cz-pl.eu