Seminář: Jak na projekty u vyhlášené druhé veřejné soutěže TAČR Zéta

Začínající vědci a vědkyně jsou srdečně zváni na seminář k druhým rokem vyhlašované výzvě TAČR Zéta.

Cílem programu je zapojení studentek a studentů a mladých výzkumných pracovnic a pracovníků (do 35 let) do výzkumné a vývojové činnosti směřující k využití výsledků v praxi.

Seminář Jak na projekty u vyhlášené druhé veřejné soutěže TAČR Zéta? se uskuteční 25. září 2018 od 13h, v budově PEF, zasedací místnost č. E209, 1. patro vedle děkanátu.

Podrobnosti k této výzvě naleznete zde.

Pozvánku naleznete níže.

Registrovat se můžete na krejcikovae@rektorat.czu.cz.