Semináře věnované veřejné soutěži programu Éta a mezinárodní spolupráci

Technologická agentura ČR plánuje konání seminářů věnovaných nadcházející veřejné soutěži Programu ÉTA a mezinárodní spolupráci v programech TA ČR.

Zástupci Technologické agentury ČR budou se zájemci diskutovat nad tématy, jako jsou podpora společenské a humanitní dimenze v aplikovaném výzkumu nebo možnosti podpory mezinárodní výzkumné spolupráce.

Účelem setkání je napomoci k vyšší kvalitě a úspěšnosti návrhů projektů ve veřejné soutěži a představení možnosti mezinárodní spolupráce nejen v rámci ERA-NET cofundových výzev.

Seminář proběhne na dvou místech:
Seminář v Praze
•    Kdy: ve středu 11. září 2019 od 13:00 hod.
•    Kde: v Modré posluchárně, Univerzita Karlova, Celetná 20 - Praha 1

Seminář v Brně
•    Kdy: v pátek 13. září 2019 od 9:45 hod.
•    Kde: v posluchárně V. Čermáka (5. poschodí), FSS MU, Joštova 10 – Brno

Více informací a registraci na semináře naleznete ZDE.