Účastnický portál (Participant Portal) nahradil nový Funding & Tenders Portal

Od nového roku nahradil Participant portal nový účastnický portál s názvem Funding &Tender Opportunities Portal - Single Electronic Data Interchange Area (SEDIA).

Tento portál zastřešuje centrálně koordinované programy EU, včetně programu Horizont 2020, a stává se jediným místem pro vyhledávání informací o grantech EU a veřejných zakázkách, včetně jejich správy. Se začátkem roku 2019 nový portál Funding & Tenders Portal plně nahradil Účastnický portál (Participant Portal). V současné době jsou všichni, kdo zadají adresu starého Účastnického portálu automaticky přesměrováni na nový Funding & Tenders Portal. Nový portál obsahuje všechny funkce, které jsou k dispozici v rámci současného Účastnického portálu a navíc zavádí nové funkce, design i rozvržení. Nový portál naleznete na odkazu: https://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/home.html.

V prosinci proběhl seminář pořádaný Oddělením pro strategii, který byl zaměřen na tento nový portál. Níže je k dispozici ke stažení prezentace ze semináře a metodický materiál - pracovní postupy v systému Funding & Tenders Portal.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu