11. března: Společný workshop ČZU: Bezpečnostní výzkum MV ČR

Zveme Vás na společný workshop k přípravě projektu do programu Strategická podpora rozvoje bezpečnostního výzkumu ČR 2019-2025 (IMPAKT 1), podprogramu 1 „Společné výzkumné projekty“, který proběhne ve středu 11. 3. 2020 od 10.00 hodin, v místnosti RE 511.

Na setkání budou prezentovány a komentovány dokumenty poskytovatele.

Cílem Podprogramu 1 je zajistit koordinovanou dlouhodobou výzkumnou podporu schopností bezpečnostního systému. Toto zacílení zahrnuje následující tři dílčí cíle:

• integrovat relevantní výzkumné aktivity v zájmových oblastech napříč výzkumnou komunitou,
  • vytvářet a efektivně šířit znalosti a dovednosti k posilování schopností bezpečnostního systému,
  • prohlubovat znalostní základnu v relevantních oblastech zájmu.

Přihlašování je možné do 10. března 2020 prostřednictvím emailu: slechtovak@rektorat.czu.cz.