3.3.2020: Seminář MV ČR: IMPACT 1 - Strategická podpora rozvoje bezpečnostního výzkumu ČR 2019–2025

Dovoluji si vás informovat, že Ministerstvo vnitra vyhlásilo dne 5. února 2020 první veřejnou soutěž v rámci programu „Strategická podpora rozvoje bezpečnostního výzkumu ČR 2019–2025“ (IMPAKT 1) v podprogramu 1 - „Společné výzkumné projekty“.

Cílem je zajistit koordinovanou dlouhodobou výzkumnou podporu schopností bezpečnostního systému. Toto zacílení zahrnuje následující tři dílčí cíle:

• integrace relevantní výzkumné aktivity v zájmových oblastech napříč výzkumnou komunitou,
  • vytváření a efektivní šíření znalostí a dovedností k posilování schopností bezpečnostního systému,
  • prohlubování znalostní základny v relevantních oblastech zájmu.

Uchazeči mohou být jen organizace pro výzkum a šíření znalostí (výzkumné organizace). Financování se poskytne na ucelené projekty nejméně 2 úzce spolupracujících výzkumných organizací v úzké spolupráci s uživatelskou komunitou.

Za účelem metodické podpory přípravy projektových přihlášek pořádá Odbor bezpečnostního výzkumu a policejního vzdělávání seminář pro uchazeče o veřejnou podporu v rámci tohoto programu:

Termín: 3. březen 2020
Čas: od 09:00 hod. - 11:00 hod. nebo od 14:00 hod - 16:00 hod (v případě malého počtu zájemců proběhne seminář pouze v dopoledních hodinách)
Místo: Ministerstvo vnitra, Nad Štolou 936/3, Praha 7, konf. sál 088, přízemí

Přihlášky na seminář zasílejte na e-mail adresu: Jaroslava.lemkova@mvcr.cz nejpozději do 23. února 2020 (na www stránkách poskytovatele – viz níže).

Bližší informace o programu a o veřejné soutěži lze nalézt na internetových stránkách poskytovatele.