Aktuální harmonogram veřejných soutěží TA ČR

V souvislosti s přípravou realizace Národního plánu obnovy (NPO) Technologická agentura ČR (TA ČR) upravila harmonogram veřejných soutěží pro rok 2021.

Na konci roku se očekává vyhlášení soutěží programu ÉTA, programu Národní centra kompetence (NCK) a program TREND.

V současné době probíhají jednání s gestorem NPO o podmínkách jeho realizace a zejména způsobu zajištění jeho financování. Veškeré aktivity NPO, které by měly být realizované TA ČR jsou nad rámec stávajícího rozpočtu TA ČR. Současně s těmito aktivitami TA ČR připravila návrh na úpravu výše zmíněných programů, kde jsou základními změnami: prodloužení programu, navýšení výdajů programu a umožnění realizace jako součást NPO. 

TA ČR aktuálně připravuje parametry veřejných soutěží. S ohledem na výše uvedené budou finalizovány a zveřejněny až po vyjasnění všech podmínek týkajících se NPO.

Aktuální indikativní harmonogram veřejných soutěží pro rok 2021 je k dispozici ZDE.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.