Finanční audity v projektech H2020 / Horizont Evropa

Česká zemědělská univerzita pořádá ve spolupráci s Technologickým centrem a ČVUT workshop s názvem Finanční audity v projektech H2020 / Horizont Evropa. Akce se uskuteční v zasedací místnosti MCEV II D551 ve čtvrtek 9. září 2021 od 13hod.

Workshop představí základní informace o tom, jaké existují druhy finančních kontrol v projektech v H2020, tj. kontrola projektovým úředníkem, možné neplánované finanční audity EK/KMPG, dále jaké novinky se připravují v oblasti auditů pro Horizont Evropa, a také jak audity probíhají. Následně budou představeny jednotlivé formuláře a informace, které se musí v okamžiku auditu vyplňovat a poskytovat auditorovi. Akce se zúčastní i auditor realizující kontroly CFS.

Workshop je určen zejména projektovým manažerům a administrátorům, kteří se danými projekty zabývají.

Níže naleznete pozvánku včetně registračního formuláře.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.