Moduly listopadových webinářů ORPŘ

Oddělení rozvoje a projektového řízení vás zve na další cyklus webinářů, které proběhnou v listopadu každý pátek vždy od 9,00 hod přes MS Teams.

Semináře jsou určeny především studentkám a studentům doktorského studia na České zemědělské univerzitě v Praze. Měly by být prvním vodítkem pro postup při podávání žádostí o financování vlastního projektu začínajícím vědcům a výzkumníkům.

Na jednotlivé webináře se registrujte přes tento odkaz.

Modul 1: Jak na projekty?
Datum: 5. 11. 2021 (9:00 - 10:30)
Místo: MS Teams
Seminář bude informovat o možnostech financování Vašeho výzkumu, vyhledávání výzev, metodických postupech při podávání žádostí o financování grantů a projektů na ČZU. Dále bude sdělena informace o podpoře ze strany Oddělení rozvoje a projektového řízení.

Modul 2: Zkušenosti z realizace projektů
Datum: 12. 11. 2021 (9:00 - 10:30)
Místo: MS Teams
Seminář naváže na kroky, které řešitele čekají, když získá projekt. Dostanete praktické podněty k vedení projektu a doporučení k čerpání rozpočtu. Dále předáme informaci, na co si dát pozor v případě veřejnosprávní kontroly a v neposlední řadě připomeneme důležité směrnice. 

Modul 3: Career Development and Projects Possibilities for Young Researchers
Datum: 19. 11. 2021 (9:00 - 10:30)
Místo: MS Teams
Webinář nastíní ideální cestu vědeckého pracovníka od počátku doktorského studia až do nejvyšších cílů těch nejlepších vědců. Podíváme se na to, jak budovat své CV od samotného počátku, na jaké okolnosti se během svých studií zaměřit a čemu věnovat pozor, jaké typy grantů je možné získat a jak o ně usilovat. 

Modul 4: RIA Projects and Orientation on the Funding and Tenders Opportunities Portal
Datum: 26. 11. 2021 (9:00 - 10:30)
Místo: MS Teams
Webinář se zaměří na konsorciální projekty typu RIA. Představí hodnotící kritéria, roli networkingu a sekce Horizontu Evropa, které se projektů RIA týkají. Dále zmíní základní informace o rozhraní portálu Funding and Tenders, který slouží k vyhledávání těchto a dalších projektů.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.