MSCA workshop pro žadatele z ČZU

Česká zemědělská univerzita v Praze zve pracovníky ČZU, kteří mají v úmyslu podat návrh ve výzvě Marie Skłodowska-Curie Actions (MSCA) 2022, ať už jako vědecký pracovník nebo supervisor, k účasti na interaktivním workshopu MSCA.

Úspěšní žadatelé a hodnotitelé MSCA se podělí o své zkušenosti a poskytnou účastníkům své cenné rady a tipy. Projdeme si všechny části šablony návrhu a probereme, co psát/nepsat do jednotlivých částí a jak připravit úspěšný návrh. Workshop bude organizován formou moderované diskuse. Účastníci mohou klást otázky v průběhu celého workshopu.

Místo konání: ČZU, budova MCEVII, místnost D424 + online na MS Teams
Datum konání: 16. června 2022 (čtvrtek)
Čas: 13:30 - 16:00 hod.

Moderátor: Emilie Trakalová (Fakulta životního prostředí ČZU)

Přednášející:

  • Petr Keil (MSCA kandidát, MSCA školitel Manuele Bazzichetto)
  • Manuele Bazzichetto (kandidát MSCA nastupující na ČZU, školitel Petr Keil)
  • 2 hodnotitelé MSCA

Na workshop se prosím registrujte.

Find the english invitation here.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.