Národní informační den k Marie Skłodowska-Curie Actions

Dne 29. března 2022 se uskuteční Národní informančí den k programu Marie Skłodowska-Curie Actions (MSCA), který podporuje vynikající výzkum a inovace a umožňuje výzkumným pracovníkům ve všech fázích kariéry získat nové znalosti a dovednosti prostřednictvím přeshraniční mobility v různých disciplínách propojením akademického a neakademického sektoru.

Akce probíhá pod záštitou Technologického centra AV ČR ve spolupráci s Evropskou komisí a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Cílem akce je představit grantové příležitosti v MSCA s důrazem na novinky v rámcovém programu Horizont Evropa (2021-2027) a sdílet příklady úspěšných projektů MSCA. Cílem je podpořit vyšší účast výzkumníků a institucí sídlících v České republice ve výzvách MSCA. Infoden je určen jak výzkumníkům, tak vedení institucí a projektovým manažerům vysokých škol a výzkumných institucí.

Registrovat se můžete zde.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.