Webinář s názvem Cíle a příležitosti Nového evropského Bauhausu

Webinář organizuje Česká styčná kancelář pro vzdělávání a výzkum v Bruselu (CZELO) společně s Technologickým centrem AV ČR.
Nový evropský Bauhaus je kreativní a interdisciplinární iniciativa, pro kterou jsou klíčové tyto tři hodnoty:

  1. udržitelnost
  2. estetika
  3. inkluze

Inciativa otevírá dialog mezi mnoha zúčastněnými stranami, mezi které patří kreativní sektory, vědecké komunity a univerzity, neziskový sektor, města a regionální samosprávy a mnoho dalších.

Cílem akce je otevřít tento dialog na úrovni České republiky a českým stakeholderům blíže představit iniciativu Nového evropského Bauhausu – její roli, cíle a příležitosti a zároveň podnítit diskuzi na toto téma, která povede k výměně osvědčených postupů a budoucí spolupráci mezi zúčastněnými stranami.

Na akci se lze registrovat do 24. října.

Více informací naleznete v detailním programu.

Zdroj: CZELO

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.