Podpora rozvoje mezinárodních mobilit výzkumných, technických a administrativních pracovníků ČZU v Praze – fáze II

Název programu: Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Číslo výzvy: 02_18_053

Název výzvy: Mezinárodní mobilita výzkumných, technických a administrativních pracovníků výzkumných organizací v prioritní ose 2.

Název projektu CZ: Podpora rozvoje mezinárodních mobilit výzkumných, technických a administrativních pracovníků ČZU v Praze – fáze II

Název projektu EN: Supporting the development of international mobility research, technical and administrative staff of the CZU in Prague - phase II

Registrační číslo projektu: CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_053/0016979

Anotace projektu: Projekt je zaměřen na podporu mezinárodních mobilit výzkumných, technických a administrativních pracovníků, a to jak vyjíždějících pracovníků ČZU, tak zahraničních, kteří budou pracovat a předávat zkušenosti na ČZU. Projekt posiluje mezinárodní spolupráci a přispívá k rozvoji lidských zdrojů na ČZU. Navazuje na předchozí projekt PROMO (CZ.02.2.69/0.0/16-027/0008366), zkušenosti v něm získané a na hlavní strategické dokumenty ČZU.

Fyzická realizace projektu: 1. 9. 2020 – 30. 6. 2023

Rozpočet: 21 998 982 Kč

Zapojené součásti: Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů, Provozně ekonomická fakulta, Technická fakulta, Fakulta životního prostředí, Fakulta lesnická a dřevařská, Fakulta tropického zemědělství

Hlavní řešitel: prof. PhDr. Michal Lošťák, Ph.D.

Koordinátor projektu: ČZU v Praze