HUBRU - Laboratoř pro studium lidského chování

Období realizace projektu:
2. 9. 2014 – 31. 10. 2015
Řešitel (součást ČZU):
Provozně ekonomická fakulta (PEF)
Odborný garant:
PhDr. Pavla Rymešová, Ph.D.
Kontaktní osoba:
Ing. Irena Benešová, Ph.D. (benesova@pef.czu.cz)

Cílem projektu je vybudovat zázemí pro zvýšení kvality výuky, umožnit realizaci nových výzkumných projektů (včetně možnosti sběru primárních dat), přivést nové trendy do výuky, podpořit multioborovost propojením stávajících studijních oborů s oblastí informačních technologií a vytvořit nosnou platformu pro spolupráci PEF s podniky v oblasti transferu znalostí.
Realizace projektu přispěje k výraznému prohloubení, rozvoji a obohacení výuky stávajících bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů a významně též napomůže rozvoji výzkumu, vývoje a inovací probíhajících na ČZU v Praze.