| FAPPZ PEF TF FŽP FLD FTZ IVP | ŠZP ŠLP VS | KTV OIKT SIC KAM | @ | English
O ČZU Fakulty a součásti Studium Věda a výzkum Mezinárodní vztahy Absolventi Aktuality

AKTUÁLNĚ

IV. ročník Life Sciences Film Festivalu se blíží
23. 4. 2014
Letošní ročník mezinárodního festivalu dokumentárních filmů s tématikou přírodních a zemědělských věd sice proběhne tradičně v říjnu (13. - 17. října 2014), ale právě teď zahájil příjem přihlášek filmů!
Den Země na ČZU
17. 4. 2014
Studentský klub SPOLU na ČZU s podporou vedení univerzity chystá dne 24. dubna 2014 výsadbu rostlin s jedlými plody. Cílem akce je dál rozvíjet unikátní kampus univerzity jako místa ideálního pro studium a příjemného pro odpočinek.
Interní auditoři veřejných vysokých škol jednali na ČZU
14. 4. 2014
Nosným odborným zaměřením setkání, které proběhlo 9. a 10. dubna, bylo zadávání veřejných zakázek na veřejných vysokých školách. S perspektivami právního rámce veřejných zakázek seznámil účastníky JUDr. Mgr. Vlastimil Fidler, ředitel odboru práva veřejných zakázek a koncesí Ministerstva pro místní rozvoj.
Mongolský velvyslanec navštívil ČZU
4. 4. 2014
Neformální setkání se studenty, diskuse o přínosech studia na ČZU a další spolupráci v oblasti vysokého školství, zemědělství či lesnictví zahrnovala návštěva mongolského velvyslance v ČR J.E. pana Zumberellkhama Dorjdamba v areálu univerzity.
Vyšlo nové číslo zpravodaje Živá univerzita
3. 4. 2014
První letošní Živá univerzita přináší rozhovor s jedním z čerstvě jmenovaných profesorů, s absolventkou ČZU, která zasedla do poslanecké lavice, a také s kanoistou Ondřejem Karlovským, který byl vyhlášen sportovcem roku 2013.
Sedmé společenské setkání absolventů VŠZ po 50 letech
19. 3. 2014 Dne 12. května 2014 se bude konat společenské setkání absolventů, kteří ukončili své studium na VŠZ v roce 1964.
Partneři univerzityECTS - Information Package / Course Catalogue

ELLS Memberpage foot