| FAPPZ PEF TF FŽP FLD FTZ IVP | ŠZP ŠLP VS | KTV OIKT SIC KAM | @ | English
O ČZU Fakulty a součásti Studium Věda a výzkum Mezinárodní vztahy Absolventi Aktuality

AKTUÁLNĚ

Český polní robot zabodoval
1. 7. 2015
Tým ČZU EDURO přivezl ze soutěže Field Robot Event 2015, který se konal ve dnech 16. až 18. června 2015 ve slovinském Mariboru, opět medaili. Společně s dánským týmem se robotický tým ČZU dělí o celkové druhé místo.
Ministerstvo zemědělství ocenilo diplomové práce s praktickým přínosem
30. 6. 2015
Ceny ministra zemědělství za vynikající diplomové práce s přínosem pro praxi v oblasti zemědělství, lesnictví, vodního hospodářství a ochrany krajiny a přírodních zdrojů předal 24. června 2015 absolventům ČZU náměstek ministra zemědělství Ing. Jindřich Šnejdrla.
Vynikající absolventi ČZU obdrželi Ceny ministra životního prostředí
23. 6. 2015
Jménem ministra životního prostředí Richarda Brabce předal dne 22. 6. 2015 v aule České zemědělské univerzity v Praze první náměstek MŽP Ing. Vladimír Dolejský, Ph.D., ceny za vynikající diplomové práce s přínosem pro životní prostředí.
100 000 Kč pro nejlepší mobilní aplikace
17. 6. 2015
Ministr životního prostředí Richard Brabec společně s rektorem České zemědělské univerzity v Praze prof. Ing. Jiřím Balíkem, CSc., dr. h. c., zahájili soutěž pro studenty univerzity o nejlepší mobilní aplikaci k portálu SENOSEC.CZU.CZ na zlepšení ochrany zvířat při sečích.
Česko má nové profesory, mezi nimi dva z ČZU
15. 6. 2015
Čtyřicet dva nových profesorů obdrželo v pátek 12. června 2015 z rukou náměstka ministra školství Jaromíra Vebera jmenovací dekrety. Mezi nově jmenovanými profesory je i Pavla Hejcmanová a Miroslav Svoboda z ČZU.
Firma z podnikatelského inkubátoru ČZU slaví úspěchy
1. 6. 2015 "JAPU – zdravé svačiny nejen do škol", firma inkubovaná v univerzitním podnikatelském inkubátoru Point One, získala 28. května cenu poroty v soutěži Social Impact Award.
Partneři univerzityECTS - Information Package / Course Catalogue

ELLS Memberpage foot