| FAPPZ PEF TF FŽP FLD FTZ IVP | ŠZP ŠLP VS | KTV OIKT SIC KAM | @ | English
O ČZU Fakulty a součásti Studium Věda a výzkum Mezinárodní vztahy Absolventi Aktuality

AKTUÁLNĚ

Esenciální oleje chrání dřevo
28. 1. 2015
Největší účinnost v boji proti houbovému napadení bukového dřeva vykazují oleje, které obsahují látky karvakrol a tymol, což jsou například oregano a tymián. Ukázal to výzkum vědců z ČZU.
Prof. Legát laureátem ceny Anežky Žaludové za rok 2014
7. 1. 2015
Prestižní ocenění za mimořádný přínos o rozvoj péče o kvalitu v naší zemi obdržel prof. Ing. Václav Legát, DrSc. z katedry jakosti a spolehlivosti strojů Technické fakulty ČZU v Praze. Dne 25. listopadu 2014 byla ve Španělském sále Pražského hradu pod záštitou prezidenta České republiky, předsedy Senátu PČR a předsedy vlády slavnostně předána ocenění České společnosti pro jakost devíti firmám a jedné osobnosti.
Noví profesoři ČZU převzali jmenovací dekrety
22. 12. 2014
Prof. Ing. Eva Vlková, Ph.D., a prof. Ing. Milan Lstibůrek, MSc., Ph.D., převzali 18. prosince ve Velké aule pražského Karolina jmenovací dekret z rukou ministra školství, mládeže a tělovýchovy Marcela Chládka.
Vyšlo nové číslo zpravodaje Živá univerzita
19. 12. 2014
Poslední letošní číslo Živé univerzity přináší ohlédnutí za dvěma výraznými emeritními rektory, rozhovory s úspěšnými absolventy, kteří mohli svůj talent rozvinout díky změně režimu před 25 lety, a také rozhovory s významnými vědci z ČZU.
ČZU vítá nové uchazeče o studium
15. 12. 2014
Česká zemědělská univerzita v Praze dnes odstartovala příjem přihlášek ke studiu, které je možné podávat do 31. března 2015.
Partneři univerzityECTS - Information Package / Course Catalogue

ELLS Memberpage foot