| FAPPZ PEF TF FŽP FLD FTZ IVP | ŠZP ŠLP VS | KTV OIKT SIC KAM | @ | English
O ČZU Fakulty a součásti Studium Věda a výzkum Mezinárodní vztahy Absolventi Aktuality

AKTUÁLNĚ

Vznikne v Praze inovační čtvrť?
29. 7. 2015
Odborníci z Fraunhoferova institutu představili strategii, jak z Prahy udělat město budoucnosti. Unikátního projektu Morgenstadt, který mj. navrhuje vybudovat v Praze čtvrť, která propojí univerzity a firmy, se zúčastnila i ČZU.
Česko-Korejsko-Taiwanský kulturní večer v Akademickém klubu ČZU
21. 7. 2015
V pátek 17. července 2015 se v Akademickém klubu České zemědělské univerzity v Praze konal Česko-Korejsko-Taiwanský kulturní večer v rámci projektu MLESA.
Jerseyky z ČZU uspěly v národní soutěži
10. 7. 2015 „Jerseyky z Požár“ ze Školního zemědělského podniku ČZU se dobře umístily v národních šampionátech dojných plemen v rámci Národní výstavy hospodářských zvířat a zemědělské techniky v Brně.
Český polní robot zabodoval
1. 7. 2015
Tým ČZU EDURO přivezl ze soutěže Field Robot Event 2015, který se konal ve dnech 16. až 18. června 2015 ve slovinském Mariboru, opět medaili. Společně s dánským týmem se robotický tým ČZU dělí o celkové druhé místo.
Ministerstvo zemědělství ocenilo diplomové práce s praktickým přínosem
30. 6. 2015
Ceny ministra zemědělství za vynikající diplomové práce s přínosem pro praxi v oblasti zemědělství, lesnictví, vodního hospodářství a ochrany krajiny a přírodních zdrojů předal 24. června 2015 absolventům ČZU náměstek ministra zemědělství Ing. Jindřich Šnejdrla.
Vynikající absolventi ČZU obdrželi Ceny ministra životního prostředí
23. 6. 2015
Jménem ministra životního prostředí Richarda Brabce předal dne 22. 6. 2015 v aule České zemědělské univerzity v Praze první náměstek MŽP Ing. Vladimír Dolejský, Ph.D., ceny za vynikající diplomové práce s přínosem pro životní prostředí.
Partneři univerzityECTS - Information Package / Course Catalogue

ELLS Memberpage foot