| FAPPZ PEF TF FŽP FLD FTZ IVP | ŠZP ŠLP VS | KTV OIKT SIC KAM | @ | English
O ČZU Fakulty a součásti Studium Věda a výzkum Mezinárodní vztahy Absolventi Aktuality

AKTUÁLNĚ

Vyšlo nové číslo zpravodaje Živá univerzita
19. 12. 2014
Poslední letošní číslo Živé univerzity přináší ohlédnutí za dvěma výraznými emeritními rektory, rozhovory s úspěšnými absolventy, kteří mohli svůj talent rozvinout díky změně režimu před 25 lety, a také rozhovory s významnými vědci z ČZU.
ČZU vítá nové uchazeče o studium
15. 12. 2014
Česká zemědělská univerzita v Praze dnes odstartovala příjem přihlášek ke studiu, které je možné podávat do 31. března 2015.
Vynikající absolventi doktorského studia obdrželi Ceny ministra zemědělství
11. 12. 2014
Na veřejném slavnostním zasedání vědecké rady ČZU, která se konala 8. prosince 2014, byly předány diplomy novým docentům ČZU a též absolventům doktorských studijních programů. Zároveň byli oceněni autoři nejlepších disertačních prací v oblasti zemědělství, lesnictví, vodní hospodářství a ochranu krajiny se zaměřením na praxi, jimž ocenění předal spolu s rektorem náměstek ministra Ing. Jindřich Šnejdrla.
CSR: Univerzity spoluvytvářejí svou zemi
10. 12. 2014
Studenti tří pražských vysokých škol společně navrhli, jak se chovat odpovědněji, a debatovali s představiteli firem, které CSR podporují. Dne 5. prosince 2014 na České zemědělské univerzitě v Praze diskutovali Milan Vašina (generální ředitel T-Mobile, a.s.), Michaela Chaloupková (členka představenstva ČEZ, a.s.), Vratislav Janda (ředitel pro korporátní záležitosti Nestlé Česko a Slovensko), Daniel Rubeš (personální ředitel AGROFERT, a.s.), Vladimír Víšek (manažer pro udržitelný rozvoj IKEA) a Christian Katholnigg (výkonný ředitel CSR Company Austria) o tom, jak tyto společnosti uplatňují společenskou odpovědnost firem a jak by na tomto poli chtěli spolupracovat s vysokými školami.
Fórum ČZU: Solidarita a odpovědnost
8. 12. 2014
Třetí podzimní veřejná beseda v rámci cyklu Fórum ČZU nesla název Solidarita a odpovědnost. Proběhla 3. prosince 2014 opět v Klubu C a diskutovali předseda Senátu Milan Štěch, místopředseda Poslanecké sněmovny Ing. Jan Bartošek, biskup Václav Malý a ekonom Ing. David Marek, Ph.D.
Vítězem ankety Sportovec roku ČZU pro rok 2014 je Matěj Benda
5. 12. 2014
Student Technické fakulty ČZU, který se věnuje cyklistice, respektive paracyklistice, Matěj Benda zvítězil mezi osmnácti nominovanými sportovci z řad studentů a zaměstnanců ČZU a obdržel pohár Sportovce roku.
Partneři univerzityECTS - Information Package / Course Catalogue

ELLS Memberpage foot