| FAPPZ PEF TF FŽP FLD FTZ IVP | ŠZP ŠLP VS | KTV OIKT SIC KAM | @ | English
O ČZU Fakulty a součásti Studium Věda a výzkum Mezinárodní vztahy Absolventi Aktuality

AKTUÁLNĚ

Nové laboratoře za 100 milionů Kč posílí praktickou výuku a výzkum na ČZU
2. 10. 2015
Měření emisí výfukových plynů spalovacích motorů pomocí infračerveného spektrometru a zařízení pro měření velikostních spekter a koncentrací částic ve výfukových plynech je jednou z mnoha nových možností, které bude možné uskutečňovat v laboratořích, které byly 1. října slavnostně otevřeny na Technické fakultě ČZU.
24. ročník konference Agrární perspektivy - AGRARIAN PERSPECTIVES XXIV.
24. 9. 2015 Společná konference Provozně ekonomické fakulty a Asociace rakouských agrárních ekonomů (ÖGA) - AGRARIAN PERSPECTIVES XXIV.
Zástupci univerzit diskutovali o Mediasite
23. 9. 2015 Živé zachycení přednášek a jejich sdílení na dálku i prezentace zařízení, která jsou schopná najednou snímat obraz z plochy počítače a kamery včetně zvuku, byla hlavní témata letošní 5. konference Mediasite User Group CZ 2015, která se konala 15. září v prostorách Studijního a informačního centra ČZU.
Ministr životního prostředí Senegalu ocenil přínos ČZU
15. 9. 2015
Ministr životního prostředí Senegalu Abdoulaye Baldé při své zářijové návštěvě v České republice zavítal i na ČZU. V rozhovoru s rektorem prof. Ing. Jiřím Balíkem, CSc., dr. h. c., ocenil přínos ČZU k záchraně kriticky ohrožené antilopy Derbyho.
Nový pavilon posílí výuku na FAPPZ ČZU
8. 9. 2015
V pondělí 7. září byl ve 12.00 slavnostně otevřen nový pavilon Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů.
Ministr ocenil výsledky vědecké práce ČZU
2. 9. 2015
Ministr zemědělství Marian Jurečka předal během zahájení veletrhu Země živitelka Cenu ministra zemědělství pro mladé vědecké pracovníky a Cenu ministra za nejlepší realizovaný výsledek výzkumu a vývoje.
Partneři univerzityECTS - Information Package / Course Catalogue

ELLS Memberpage foot