| FAPPZ PEF TF FŽP FLD FTZ IVP | ŠZP ŠLP VS | KTV OIKT SIC KAM | @ | English
O ČZU Fakulty a součásti Studium Věda a výzkum Mezinárodní vztahy Absolventi Aktuality

AKTUÁLNĚ

Dřevařský pavilon FLD se otevřel studentům a výzkumným pracovníkům
28. 1. 2016 Dnes 28. ledna 2016 byl za účasti představitelů veřejného života i akademické sféry z České republiky i zahraničí slavnostně otevřen Dřevařský pavilon Fakulty lesnické a dřevařské ČZU.
Časopis Science upozornil na práci českých ochránců
7. 1. 2016 Vědci z ČZU se podílejí na unikátním projektu, v jehož rámci se loni v bývalém vojenském prostoru Milovice – Mladá objevili divocí koně, zubři a také zpětně šlechtění pratuři pocházející z Nizozemí. Projekt ocenil i prestižní vědecký časopise Science ve svém prosincovém vydání.
Nové Mezifakultní centrum environmentálních věd potvrzuje dynamický rozvoj ČZU
17. 12. 2015
Za účasti předsedy Senátu Parlamentu ČR Milana Štěcha, ministra zemědělství Mariana Jurečky, kardinála Dominika Duky, náměstka ministra školství Stanislava Štecha, náměstka ministra životního prostředí Vladimíra Dolejského a dalších vrcholných zástupců ministerstev, primátorky hl. m. Prahy Adriany Krnáčové, předsedy České konference rektorů a rektora Univerzity Karlovy prof. MUDr. Tomáše Zimy, DrSc., MBA, a vedení České zemědělské univerzity v Praze bylo dne 16. prosince 2015 ve 12 hodin slavnostně otevřeno Mezifakultní centrum environmentálních věd II.
Začíná nové funkční období dvou děkanů ČZU
15. 12. 2015 Akademický senát Fakulty lesnické a dřevařské do čela fakulty opět zvolil prof. Ing. Marka Turčániho, PhD. Akademický senát Fakulty životního prostředí vybral dosavadního proděkana prof. RNDr. Vladimíra Bejčka, CSc.
Study in Prague – veletrh pražských veřejných vysokých škol se blíží!
15. 12. 2015 Prezentace nabídky bakalářských a víceletých magisterských studijních oborů 8 pražských veřejných vysokých škol studentům středních škol proběhne 14. ledna na VŠE.
Kdo je sportovcem roku ČZU?
4. 12. 2015 Vítězem ankety Sportovec roku ČZU pro rok 2015 se stala Veronika Vojtová z Fakulty životního prostředí, která se věnuje kanoistice a vodnímu slalomu.
Partneři univerzityECTS - Information Package / Course Catalogue

ELLS Memberpage foot