| FAPPZ PEF TF FŽP FLD FTZ IVP | ŠZP ŠLP VS | KTV OIKT SIC KAM | @ | English
O ČZU Fakulty a součásti Studium Věda a výzkum Mezinárodní vztahy Absolventi Aktuality
Nové internetové stránky již za 2 dny
» více informací «

AKTUÁLNĚ

Česká zemědělská univerzita v Praze spouští nové internetové stránky
28. 6. 2016 Dne 1. července 2016 spouští Česká zemědělská univerzita v Praze nové internetové stránky. Budou klást důraz na maximální přehlednost a jednoduchost struktury s respektem k technickým požadavkům a trendům moderních internetových prezentací.
Vynikající absolventi ČZU obdrželi Ceny ministra životního prostředí
27. 6. 2016 Jménem ministra životního prostředí Richarda Brabce předal dne 22. června v aule České zemědělské univerzity v Praze (ČZU) první náměstek MŽP Ing. Vladimír Dolejský, Ph.D., ceny za vynikající diplomové práce s přínosem pro životní prostředí.
Ministerstvo zemědělství ocenilo diplomové práce studentů ČZU s praktickým přínosem
15. 6. 2016 Cenu ministra zemědělství za vynikající diplomovou práci s významným dopadem na zemědělství, lesnictví, vodní hospodářství a ochranu krajiny a přírodních zdrojů se zaměřením na praxi předal dne 14. června absolventům České zemědělské univerzity v Praze náměstek ministra zemědělství pro řízení sekce komodit, výzkumu a poradenství Ing. Jiří Šír.
Zahradní slavnost pro absolventy
13. 6. 2016 Více než pět set absolventů ČZU, kteří promovali v letech 2001 až 2005, a jejich rodinných příslušníků se sešlo na Zahradní slavnosti, která se konala 11. června odpoledne v areálu ČZU v Praze Suchdole.
Studenty vytvořené aplikace pomáhají chránit přírodu
2. 6. 2016 Záchrana živočichů každoročně ohrožených při senosečích bude jednodušší. Dobrovolníkům, zemědělcům a myslivcům ji usnadní nová mobilní aplikace, kterou naprogramovali studenti České zemědělské univerzity v Praze.
Miss Agro 2016 se stala Lada Pařízková
12. 5. 2016 Volbou královny ČZU v úterý 10. května vyvrcholil festival Miss Agro 2016. Krásné počasí přilákalo do areálu České zemědělské univerzity v Praze během odpoledne a večera několik tisíc návštěvníků, kteří za doprovodu hudebních skupin Sto zvířat, Buty nebo Mydy Rabycad, vytvořili skvělou atmosféru.
Partneři univerzityECTS - Information Package / Course Catalogue

ELLS Memberpage foot