Zvýšená bezpečnostní opatření platí i během zkouškového období

Na základě dnešního jednání o bezpečnosti na vysokých školách s rektorkami a rektory, ministrem školství, mládeže a tělovýchovy a Policií ČR, a současně na základě každodenního jednání Krizového štábu ČZU, byla přijata další opatření k zajištění bezpečnosti v areálu ČZU.

S účinností od 2. ledna 2024 zůstávají všechny budovy České zemědělské univerzity v Praze nadále uzavřeny až do odvolání. Přístup do budov je možný pouze prostřednictvím vstupní karty (zaměstnanecká karta, ITIC, ISIC). Prosíme, abyste si tuto kartu nosili stále s sebou.

Dále byla přijata řada dalších okamžitých i střednědobých bezpečnostních opatření, která modifikují stávající bezpečnostní strategii ČZU, avšak nelze je z bezpečnostních důvodů veřejně konkretizovat.

Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za podněty související s bezpečnostní situací a také za informace o jakémkoli nestandartním jednání v kampusu, na sociálních sítích i jinde. V rámci prevence je to vysoce efektivní forma pomoci a my tyto podněty okamžitě zpracováváme a řešíme s Policií ČR.

Proto Vás i nadále žádáme, abyste v případě, že si všimnete jakékoli podezřelé aktivity nebo věci, informovali okamžitě ostrahu kampusu na tel. čísle:
+420 224 38 2222.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti, které tato opatření mohou způsobit. Děkujeme Vám za pochopení a součinnost při zajištění bezpečnosti naší univerzity.

Budeme Vás pravidelně informovat o aktuálních událostech a změnách v této situaci.

Krizový štáb ČZU