WEBINÁŘ Výzvy EIC 2024

Během akce budou představeny nejen podmínky výzev, ale především plánované novinky a změny, ke kterým dojde v příštím roce.

Se svou zkušeností s EIC se podělí žadatelé a úspěšní řešitelé projektů Pathfinder, Transition a Accelerator.

Svou účast již potvrdili:

Kateřina Poláková (CATRIN-RCPTM), která představí projekt EIC Pathfinder MINIGRAPH2, k němuž se pracoviště připojilo prostřednictvím výzvy Hop On. Ta umožňuje rozšíření konsorcia již schváleného projektu o partnera z tzv. widening země, pokud v konsorciu takový partner chybí.

Roman Chaloupka (společnost LAM-X) s příspěvkem o zkušenosti s procesem zpracování žádosti a jednotlivými kroky hodnocení EIC Accelerator. LAM-X získala pečeť Seal of Excellence, která jí umožnila se ucházet o financování na národní úrovni.

Registrace je otevřená. Časový harmonogram viz přiložený soubor. 

Zdroj: TC Praha 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.