Aktuality

Dresden trip n.2 with the CZU Welcome Centre

On the 8th of October 2022, the CZU Welcome Centre organised the second trip to Dresden and the Bastei Bridge. 

Letní škola na Aljašce

ČZU ve spolupráci s University of Alaska Southeast nabídne v létě 2023 letní školu na Aljašce. Informační schůzky proběhnou 31.10., 1. a 2.11.

ReThink Waste Challenge

Our partner university Wageningen University & Research launches a new international student competition in the domain of the circular biobased economy, the ReThink Waste Challenge.

South Moravia with the Welcome Centre

On the weekend of 10th – 11th September, 2022, the WC organized the first weekend-long trip with an exciting programme in the warmest region of Czechia– South Moravia.

Nabídka stipendií do Německa na letní semestr 2023 - GFPS

Organizace pro studentskou a kulturní výměnu ve střední a východní Evropě (GFPS-CZ) informuje, že bylo vypsáno výběrové řízení na poskytnutí stipendií na letní semestr 2023! 

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.