Aktuality

Stipendia na studium v Bavorsku (mag. a dok. studium)

Probíhá výzva k podávání žádostí o stipendium na roční studijní pobyt v Bavorsku. Stipendium je určeno k financování navazujícího magisterského nebo doktorského studia na bavorské veřejné vysoké škole. 

Register for the ELLS Student Conference 2021

CZU invites students to register for the online ELLS Scientific Student Conference 2021: "Green (r)evolution: from molecules to ecosystems" (19.-20.11.)

University of Wisconsin-Madison - Last Minute OPEN CALL for SS 2021/2022

The CZU International Relations Office will support two CZU students for an exchange semester at our partner university in the US - the University of Wisconsin-Madison (USA). 

Urban Greenhouse Challenge

Wageningen University and Research challenges you to develop an urban farming site including an indoor production structure that significantly improves the quality of life of local residents in one of the most diverse lower-income neighbourhoods of Washington D.C.

Pozvánka na akci Příští stanice svět!

Příští stanice svět! je Festival mezinárodního vzdělávání, který symbolicky zahájí nový Erasmus+ a Evropský sbor solidarity. 5 měst, 5 vlakových nádraží, 5 dnů nabitých informacemi o studiu, stážích a dobrovolnictví v zahraničí.

VYTVOŘ SOLID(ÁR)NÍ PROJEKT

V rámci Evropského sboru solidarity proběhne 3. – 5. září víkendové školení pro mladé lidi (18-30 let), kde se mohou naučit, jak navrhnout projekt a zažádat o grant.
English ☰ Menu