Aktuality

Nabídka stipendií do Německa na letní semestr 2023 - GFPS

Organizace pro studentskou a kulturní výměnu ve střední a východní Evropě (GFPS-CZ) informuje, že bylo vypsáno výběrové řízení na poskytnutí stipendií na letní semestr 2023! 

Dresden trip with the CZU Welcome Centre

On the 16th of July 2022, at the Welcome Centre, we organised our first trip out of the Czech Republic. It was a big event which required a lot of organisation.

Pruhonice Park with the Welcome Centre

Do you like parks? At the Welcome Centre, we do. Therefore, going to Pruhonice park became our tradition as we decided to share a nice walk with our international researchers in Pruhonice park for a second time, on the 26th of June.

CZU Welcome Centre joined CZU Sports Day

On Thursday, May 19 2022, the Czech University of Life Sciences Prague organized a Sports day for researchers and employees at the CZU campus.

Poslední výzva k předkládání abstraktů pro ELLS 2022

31. května je uzávěrka pro zaslání abstraktů na studentskou vědeckou konferenci ELLS 2022! Téma zní: "The interconnectedness of things: A path towards sustainable solutions".

ČZU na konferenci NAFSA

ČZU v Praze bude mít čtyři zástupce na konferenci NAFSA v Denveru, Colorado, USA. Můžete se s nimi setkat ve stánku Study in the Czech Republic číslo 1815 od 31. května 2022 do 3. června 2022.

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.