Výroční zpráva o činnostech EU v oblasti výzkumu a technologického rozvoje a o monitorování programů Horizont Evropa a Horizont 2020 v roce 2023

Evropská komise zveřejnila nejnovější vydání „Výroční zprávy o činnostech Evropské unie v oblasti výzkumu a technologického rozvoje a sledování programu Horizont Evropa a Horizont 2020 v roce 2023“.

Významná část Výroční zprávy je věnována politickým aktivitám souvisejícím s výzkumem v roce 2023 se zaměřením na otevřenou strategickou autonomii EU, hospodářskou bezpečnost a mezinárodní spolupráci a podporu ukrajinských výzkumných pracovníků. V monitorovací části se zpráva blíže věnuje statistikám a výsledkům v jednotlivých částech programu Horizont Evropa a programu Euratom v roce 2023.

Zdroj: Horizont Evropa

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.