ČZU zaměstnanecké virtuální mobility

V této epidemiologicky nelehké době existují možná řešení mezinárodní spolupráce, která sice úplně nenahradí osobní kontakt pedagoga se zahraničními studenty a kolegy, ale dokážou udržet kontinuitu vzájemné spolupráce.

ČZU v rámci grantu Erasmus+ podporuje virtuální mobilitu: zaměstnanec se účastní online aktivit ze své domovské země. Podmínky mobility jsou stejné, jako při klasickém výjezdu. V evidenci je zaznamenána jako tzv. zero-grant mobilita (nevzniká nárok na cestovní či pobytové náklady).

Pokud byste vy a vaši zahraniční kolegové uvítali možnost virtuální mobility před úplným zrušením vaší výuky v zahraničí nebo byste naopak rádi započali novou spolupráci ve výukových mobilitách a nechcete čekat na vhodnější epidemiologickou situaci, pak se pro získání podrobných informací k podmínkám virtuálních mobilit v programu Erasmus+ obraťte na koordinátorku zaměstnaneckých mobilit Ing. Danu Výlupkovou (vylupkova@rektorat.czu.cz).

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.