2020 Debata univerzit o dopadech COVID-19

Jarní pandemie nemoci COVID-19 ukázala, že univerzity mají ve společnosti nezastupitelnou roli. Školy se rychle zorientovaly, kde je potřeba pomoct, a nabídly své kapacity a síly. Podívat se s odstupem na to, jak se své úlohy zhostily a jak byly společensky zodpovědné, má za cíl další diskuze zástupců univerzit dne 17. září v Praze a její přenos je možné sledovat i na webu magazínu vysokých škol universitas.cz a také na FCB stránkách univerzit.

Diskutovat budou  tito zástupci vysokých škol a dalších partnerů: Robin Čumpelík, ředitel komunikace Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Michal Lošťák, prorektor pro mezinárodní vztahy České zemědělské univerzity v Praze,  Jana Holá, děkanka Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice, Vojtěch Petráček, rektor Českého vysokého učení technického v Praze, Lucie Rohlíková, vedoucí oddělení Celoživotního a distančního vzdělávání Západočeské univerzity v Plzni, redaktor Jiří Štický - Reportér

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.