Den s Formulí od CULS Prague Formula Racing 19. října

Přijďte se v úterý 19. října podívat na formuli postavenou studenty ČZU v akci.
 
Jsme tým CULS Prague Formula Racing, který je složen ze studentů nejen z Technické fakulty, ale i z jiných fakult naší univerzity. Projekt není jen o vývoji a samotné stavbě formule, ale je třeba zajistit kompletní chod týmu, který zahrnuje například shánění sponzorů a financí, pořádání akcí či další propagaci týmu.
A co ti může tento projekt nabídnout? Praxi, kterou při studiu běžně nezískáš, přínosné kontakty, a nakonec se také můžeš zúčastnit samotných závodů, kde potkáš studenty z celého světa a užiješ si spoustu zábavy.
Na příjezdové cestě mezi Provozně ekonomickou fakultou a Rektorátem budou k vidění dynamické ukázky v časech: 8:30 - 8:45, 10:15 - 10:30, 12:00 - 12:15, 13:45 – 14:00.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.