Čtvrt století od promoce

V pátek 22. září se na ČZU sešlo sto jedenáct studentů, kteří promovali v roce 1992. Nejvíce dorazilo absolventů Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů.

Odpolední program, zaměřený především na představení fakult, se nesl v komornějším duchu. Prezentace současné podoby fakult přímo od jednotlivých děkanů a exkurze do demonstračních stájí či do pivovaru sledovaly desítky absolventů. Mnozí přespolní si na setkání vyhradili celý den, jiní dorazili až na hlavní bod programu, tradiční společenské setkání od šesti hodin.

Plnou jídelnu menzy uvítal rektor prof. Ing. Jiří Balík, CSc., dr. h. c., koordinátor klubu doc. Ing. Petr Heřmánek, Ph.D., a zástupci vedení fakult. K přátelské atmosféře přispěla dechová kapela ČZU Life Orchestra a ve večerních hodinách pak oživil studentskou atmosféru dávných let DJ Míla. Spokojení posluchači i tanečníci ho propustili domů až před půlnocí.

Povídalo se, vzpomínalo na přísné profesory i na překotná devadesátá léta. Připíjelo se na zdraví a na přátelství, kterým čas ani vzdálenost neubraly na síle. A mezi všemi těmi vzpomínkami, vtipkováním a vyprávěním, kamkoho život zavál, se rodily pestré nápady na další spolupráci s alma mater. Vždyť, jak hlásá heslo Klubu Klubu absolventů ČZU, promocí to nekončí!

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.