ČZU hostí Mezinárodní mistrovství menz

Menza České zemědělské univerzity bude opět po roce hostit Mezinárodní mistrovství menz. Druhý ročník této gastronomické soutěže se uskuteční ve čtvrtek 8. 6. 2023 od 11 do 18 hodin. Také v letošním roce nabídne zajímavé soutěžní klání, kterého se zúčastní sedm dvoučlenných týmů s mezinárodní účastí. Přijďte podpořit domácí tým i Vy a vychutnejte si doprovodný program, který si pro vás pořadatelé KaM ČZU v Praze a společnost Delirest ČR/SR připravili. Budete moci například nahlédnout přímo pod pokličku soutěžních týmů a mj. ochutnat některá z připravovaných jídel. Jak dodává ředitel KaM ČZU v Praze Mgr., Ing. Jiří Macoun: "Soutěžení mezi kuchaři a kuchařkami nemá za cíl vytvářet profesní rivalitu, ale je oslavou našeho krásného řemesla. Utužuje naši komunitu a rozvíjí naše dovednosti. Účastí v soutěži získáte nové přátele i cenné profesní zkušenosti, těšíme se na Vás." 
Tématem letošního ročníku je trvalá udržitelnost. Kuchaři a kuchařky budou z tohoto konceptu vycházet při tvorbě svých soutěžních receptů, přičemž budou míti za úkol vytvořit plnohodnotné dvou-chodové menu složené z předkrmového salátu a hlavního jídla. 

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.