ČZU monitoruje vývoj šíření koronaviru

Univerzita situaci kolem šíření koronaviru 2019-nCoV pečlivě sleduje a zavádí prevetivní opatření k omezení šíření nákazy.

Česká zemědělská univerzita v souvislosti s aktuální situací pečlivě monitoruje vývoj téta nemoci, je v intenzivním kontaktu se smluvním zdravotnickým zařízením MEDLIN – MUDr. Pavlem Lindovským a Krajskou hygienickou stanicí. Pravidelně sledujeme informační kanály národních institucí a ostatních autorit ochrany veřejného zdraví.
Byla také zavedena řada preventivních opatření, v případě potřeby je ČZU připravena okamžitě přijmout další opatření k zamezení šíření nákazy.
Podrobnější informace je možné sledovat například na stránkách Světové zdravotnické organizace (WHO), Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) či stránky Ministerstva zahraničních věcí. K dispozici je také infolinka Státního zdravotního ústavu: 724 810 106 (každý den 9–21 hodin). Pro další informace je možné také kontaktovat Krajskou hygienickou stanici hl. m. Prahy, Nechanského 590/1, Praha 6, tel. 235 365 828 nebo jednotlivé fakulty a institut.

 

 

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.