ČZU se zúčastnila veletrhu Země živitelka

Veletrh Země živitelka se uskutečnil od 23. do 28. srpna na Výstavišti v Českých Budějovicích.

ČZU se prezentovala interaktivním dřevěným stánkem o velikosti 100 metrů čtverečních. Návštěvníky čekaly ukázky toho nejlepšího z vědy a výzkumu na ČZU. Každá z fakult si připravila vlastní expozici, k vidění tak byla například speciální ptačí budka, laserové výrobky, produkty z Point One či výrobky z produkce součástí ČZU. Stánek také obsahoval interaktivní otočné tabule.
Letošní 45. ročník veletrhu nesl podtitul 100 let českého zemědělství. Největší agrosalón svého typu v České republice a na Slovensku letos nabídl více než 550 vystavovatelů z více než 20 zúčastněných zemí na 15 hektarech výstavní plochy.

 

 

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.