ČZU má dva nově jmenované profesory

Prezident republiky Petr Pavel a ministr školství, mládeže a tělovýchovy Mikuláš Bek předali dne 12. prosince 2023 v pražském Karolinu novým profesorkám a profesorům jmenovací dekrety na návrh vědeckých a uměleckých rad vysokých škol, celkem jich bylo jmenováno 73. ČZU má dva nové profesory.

1. prof. Ing. Aleš HANČ, Ph.D.

pro obor: Agrochemie a výživa rostlin

působí: ČZU, Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů, Katedra agroenvironmentální chemie a výživy rostlin.

2. prof. Mgr. Jan ŠOBOTNÍK, Ph.D.

pro obor: Tropické zemědělství a tropická ekologie

působí: ČZU, Fakulta tropického zemědělství, Katedra udržitelných technologií

Pánům profesorům srdečně gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě.

Foto zdroj: MŠMT