ČZU nabízí pro studenty a zaměstnance další ubytovací prostory na koleji hotelového typu

ČZU zahajuje provoz nové koleje v bývalém hotelu Fortuna West v Praze 6 – Řepy přibližně 35 minut od kampusu ČZU a 17 minut od centra Prahy. Nabízíme možnost střednědobých a dlouhodobých pobytů. Přihlásit se můžete od 15. září zde: PŘIHLÁŠKA

Adresa: bývalý hotel Fortuna West, Mrkvičkova 1091/2, 163 00 Praha 6, Česká republika

Kapacita koleje:

• celkem 272 lůžek, 149 pokojů
  • dvoulůžkový pokoj standard: 101
  • jednolůžkový pokoj standard: 22
  • dvoulůžkový pokoj premium: 23

Popis pokojů:

• Vlastní koupelna
  • WI-FI (příplatek - přibližně 360 Kč na osobu za měsíc)
  • Chladnička
  • Vlastní balkon (pouze jednolůžkové pokoje)
  • Extra úložný prostor

Vybavení koleje:

• WI-FI (vysokorychlostní internet zdarma v hale)
  • Společné kuchyně (11x)
  • Tiché studovny (3x)
  • TV místnost (vč. Účtu Netflix)
  • Hotelové lobby
  • Recepční služby v angličtině, češtině
  • Úschovna zavazadel
  • Úklid pokojů (2x měsíčně)
  • Skladování kol
  • Služby kopírování / skenování
  • Bezpečnostní kamerový systém
  • Karanténní plán COVID = 60 lůžek pro karanténu + režim COVID (příplatek za pobyt v těchto pokojích nad rámec standardního nájemného)

Ceny od 6 090 Kč!