ČZU podle THE Impact Ranking na děleném prvním místě v ČR

Nově zveřejněný žebříček Times Higher University Ranking (THE) pod názvem Impact Ranking, který hodnotí, jak univerzity připívají k naplňování 17 cílů udržitelného rozvoje OSN, zařazuje ČZU na 201. - 300. místo na světě. Hodnoceno bylo téměř 1600 univerzit ze 112 zemí světa. V ČR se ČZU dělí o první místo společně s Univerzitou Karlovou. Nejlépe si ČZU vede v cíli 2 (Konec hladu), kde je na 62. místě na světě ze 647 hodnocených univerzit. Velmi dobrých výsledků dosáhla ČZU i v cíli 8 (Důstojná práce a ekonomický růst), 12 (Odpovědná výroba a spotřeba), 15 (Život na souši) a 17 (Partnerství ke splnění cílů).