ČZU posiluje spolupráci s americkou univerzitou

Dne 20. října 2017 navštívil ČZU rektor Dr. Randy Woodson a další představitelé North Carolina State University (NCSU).

Delegace byla vedena rektorem, kterého doprovázelo dalších 24 čelných reprezentantů jak fakult, tak celého vedení NCSU. Během návštěvy byla podepsána Dohody o programu výměny studentů mezi ČZU a NCSU, která institucionalizuje pobyty našich studentů na NCSU a pobyty tamních studentů na ČZU.

Velice potěšitelná byla slova chvály na areál ČZU a na jeho vybavenost, a to tím více, že je pronesl rektor NCSU, který se původně zabýval fyziologií rostlin. Kromě areálu měla delegace možnost navštívit i promítání vítězných snímků Life Sciences Film Festivalu, jehož myšlenku američtí kolegové vysoce ocenili jako něco, co vnáší do univerzitních areálů nové dimenze jejich života. Na závěr skupina představitelů z NCSU navštívila vinařské středisko ČZU na Chloumku.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.